Pašvaldības aicina pieteikties bērnu nometnēm un nodarbinātības pasākumiem vasarā

Autors: Godaģimene.lv, 2016. gada 14. aprīlis, 17:01:10
Pašvaldības aicina pieteikties bērnu nometnēm un nodarbinātības pasākumiem vasarā

Tuvojoties vasarai arvien aktuālāks kļūst jautājums, ko darīt vasaras brīvlaikā. Dažādas pašvaldības piedāvā iespēju gan pieteikties nometnēm, gan darbam vasarā. Neliels ieskats piedāvājumā:

Valmiera

Pieteikšanās skolēnu nodarbinātībai 2016.gada vasaras brīvlaikā Valmieras pilsētā no 11. aprīļa plkst. 14:00 līdz 29. aprīlim plkst. 16:00

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina 13 līdz 18 gadus vecus, Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarētus, vispārējās vai profesionālās izglītības iestāžu skolēnus pieteikties jauniešu vasaras nodarbinātības pasākumiem.

Skolēniem tiks nodrošināts darbs pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās: SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs", SIA "Vidzemes slimnīca", Valmieras integrētajā bibliotēkā, Valmieras Muzejā, izglītības iestādēs un citās pašvaldības iestādēs, veicot dažādus teritoriju labiekārtošanas un uzkopšanas darbus, apstādījumu ravēšanu un kopšanu, grāmatu un periodisko materiālu kārtošanu un labošanu, materiālu kārtošanu arhīvā un citus darbus. Nodarbinātības pasākumus pašvaldībā koordinē un kontrolē Valmieras pilsētas pašvaldības Izglītības pārvalde un Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde.

Informācija par pieteikšanos, iesniedzamjiem dokumentiem un plānoto nodarbinātības laiku Valmieras pilsētas mājas lapā šeit

Daugavpils

Sestdien,  2016. gada 16.aprīlī no plkst. 10.00 sāksies pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm. Reģistrācija notiks elektroniski Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamenta mājas lapā,  sadaļā „Bērnu nometnes” https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/nometnes_registracija . 

Vecākiem, kuriem nebūs iespējas reģistrēties elektroniski Jaunatnes departamenta mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv , tiek piedāvāta iespēja reģistrēties 2016. gada 16. aprīlī no plkst. 10.00 klātienē Jaunatnes departamentā (Saules ielā 5a).

Jaunatnes departamenta darba laiks 2016. gada 16. aprīlī no plkst. 10.00 – 13.00.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni +371 20286679.

2016. gada 16. aprīlī plkst. 10.00 pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm notiks vienlaicīgi gan elektroniski, gan klātienē!

Informācija šeit

Rīga

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina vecākus kopā ar bērniem izvēlēties vasaras nometni. Rīgas izglītības iestāžu organizēto vasaras nometņu saraksts ar kantakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par nometnes mērķauditoriju ir pieejams tīmekļa vietnē: www.e-skola.lv sadaļā „Aktuāli”.

Vasaras nometnes tiek organizētas, lai bērniem un jauniešiem būtu iespēja interesanti pavadīt vasaras brīvlaiku, iegūt jaunas prasmes, zināšanas un draugus.

Lasiet vairāk šeit

Ventspils

Ventspils pilsētas pašvaldība aicina vecākus pieteikt darbam vasaras brīvlaikā Ventspilī deklarētus 13 un 14 gadus vecus bērnus. Bērnus darbam vasaras brīvlaikā var pieteikt no 18. aprīļa līdz 3.maijam.

Lai pieteiktu savus bērnus darbam vasaras brīvlaikā, vecākiem ir jāaizpilda un jāiesniedz iesniegums Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā Raiņa ielā 10 vai Talsu ielā 39, sākot no 18.aprīļa līdz 3.maijam. Sociālais dienests visus pieteikumus reģistrēs rindas kārtībā.

Sīkāka informācija par pieteikšanās nosacījumiem, veidlapa un papildus informācija šeit

Alūksne

Alūksnē un Alūknes novadā nometnes rīkos dažādas organizācijas. Nometņu saraksts atrodams šeit. lai pieteiktos nometnēm, jāsazinās ar konkrētās nometnes rīkotāju.

Informāciju par visām Latvijā rīkotajām un oficiāli reģistrētajām nometnēm var atrast mājas lapā nometnes.gov.lv/camps/map

Par jauniešu nodarbinātības iespējām aicinām interesēties savā pašvaldībā.


Informācija sagatavota izmantojot attiecīgo pašvaldību mājas lapās pieejamo informāciju.

Foto no interneta resursiem.