Mākslai Vajag Telpu Vasaras mājā norisināsies bezmaksas radošās darbnīcas

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Sestdienu rītos, no plkst. 11.00 - 14.00, fonds Mākslai vajag telpu sadarbībā arizdevniecību Liels un Mazs aicina visa vecuma bērnus un viņu vecākus uz BIKIBUKA radošajām darbnīcām kopā ar mākslinieci Ūnu Laukmani. BIKIBUKA radošās darbnīcas notiek MVT Vasaras mājā Kalnciema ielā 36/38. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

BIKIBUKA radošās darbnīcas norisinās izstāžu sērijas #Blumbergs. Bezgalība ietvaros. Tajās bērni piedāvāto žanru un tehniku iespējas tālāk risina mazu dzejas bilžu grāmatiņu formātā, iepazīstot gan mākslinieka Ilmāra Blumberga (1943-2016), gan projektā iesaistīto mākslinieku darbus un dažādos rokrakstus. Darbnīcas norisinās mākslinieces Ūnas Laukmanes vadībā.

Rīgas svētku 2016 laikā sestdien, 13. augustā, kā arī 20. augustā BIKIBUKA radošās darbnīcas tiks veidotas par godu mākslinieces Sabīnes Verneres izstādei Bez-kaunīgs, kas MVT Vasaras mājā apskatāma no 11. augusta – 21. augustam. Par piemēru ņemot mākslinieces izstādīto darbu vizuālo risinājumu, tiks veidoti bērnu darbi tiešā sasaistē ar tekstu, līniju, laukumu, krāsu, faktūru un katra individuālo mākslas un dzīves izjūtu.

Fonda Mākslai Vajag Telpu Vasaras māja jau otro vasaru kalpo par platformu daudzveidīgām mākslas norisēm un iepazīstina ar savu vīziju, kā var strādāt ar mākslu tieši interpretācijas jomā. Šī gada programmā savus darbus izstādījuši tādi mākslinieki kā Miķelis Fišers, Ansis Starks, Gints Gabrāns, Voldemārs Johansons, Sabīne Vernere un Andrejs Strokins. Katra personālizstāde ir mākslinieka interpretācija par to, kā viņš redz, saprot un jūt Blumberga mākslu un pasaules redzējumu. 

Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.
Vasaras mājas darba laiki: katru dienu plkst. 10:00 – 20:00
Adrese: MVT Vasaras māja, Kalnciema ielā 36/38

Sekot līdzi jaunumiem jūs varat:
https://www.facebook.com/VasarasMaja
https://www.instagram.com/mvt_maja/
https://twitter.com/Makslai_telpu


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies