Pašvaldības atbalsts

Marta55
Marta55

Ieskatījos sadaļā "Valsts un pašvaldības atbalsts". Mana ģimene dzīvo Limbažu novadā, tāpēc likās interesanti ,ka Limbažu novada sociālā dienesta vadītāja Ilga Bērziņa min virkni pabalstu itkā daudzbērnu ģimenēm, kaut faktiski viss minētais saraksts attiecas uz maznodrošinātajām un trūcigajām personām (ģimenēm) .Attiecīgi atbilde uz 2.jautājumu būtu noformulējama vienā teikumā - atbalsts nav paredzēts, izņemot maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes. 

"Paldies" Limbažu novada pašvaldībai.

Gribējās uzzināt kā ir citās pašvaldībās? Kādu atbalstu tās sniedz daudzbērnu ģimenēm?

P.S.Paldies "Līgatnes dabas takām" par bezmaksas apmeklējumu daudzbērnu ģimenēm.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kate 11. oktobris 2015 23:23 JānisK

Paldies! Jāni K. saiti apskatīju un izlasīju. Žēl, ka visi novadi nav iekšā.

Kate 23. septembris 2015 23:27

Par Limbažiem, vai tad ne zināt jākļūst par maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes un tad var būt palīdzēs... varbūt...

Agneta 23. septembris 2015 20:48

Mazliet skumji,bet ir pašvaldības ,kuras skaļi reklamē atbalstu daudzbērnu ģimenēm taču realitātē nedara neko.Arī Apes novada sociālajam dienestam jāsaka "Paldies"

JānisK 25. augusts 2015 21:59
INGA_DZĒRVE 25. augusts 2015 08:54

Sveika, es pilnībā tevi saprotu, jo Tukuma novadā ir patiešām līdzīgi, izņemot - mums bērniem dārziņā ir 50% atlaide ēdināšanai un gandrīz 100% atlaide sabiedriskajam transportam pilsētas teritorijā.

Patiesībā skumji, jo pie statusa mēs arī netiekam - nedz maznodrošināto, nedz trūcīgo. Ne jau man kādu pabalstu vajag, bet tiešām priecātos, ja ieejas muzejos būtu lētākas, ja ne pat par velti, tas būtu vienkārši kolosāli, un mana ģimene to noteikti izmantotu!