Kur jūs visbiežāk pavadāt brīvdienas ar ģimeni?

Kristīne Godaģimene.lv
Kristīne Godaģimene.lv

Padalieties pieredzē, kur izdevīgi atpūsties ar ģimeni!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lvasiks 23. decembris 2014 00:02

Labi&izdevīgi var atpūsties braucot uz laukiem palīgā radiem lauku darbos! Tur katra rjka un rociņa svarīga. Un bērni zinās no kurienes piens nāk un kā govs izskatās. Protams bonusā lauku produkti, pašas saimnieces sagatavoti!!!!

MieraVējos! 22. decembris 2014 18:54 emma

Tev neapnīk kredītus reklamet?Admin Tu te esi ??

emma 19. decembris 2014 14:37

Labāk pavadīt ar ģimeni laiku kādā foršā parkā, pie ūdens, vai vienkārši klusībā mājās pie siltas tējiņas :) Vismaz es tā daru ar savu ģimeni un mums patīk. :))

[url]http://netcredit.lv[/url]

maza1992 25. jūlijs 2014 20:20

mes ar viru censamies savas dudas aizvest visur kur iespejams sakot jau sava pilseta piem.muzeju nakts , pilsetas svetki kuri parasti ir 2-3 augusts un esam iesakusi doties pie ezera piknika diezgan biezi vnk pacept galinu un pasedet svaiga gaisa.....ziema tas ir kalnins un reizi gada tomer censamies aizbrauk uz rigas ZOO darzu tas ta visiem kopa un tad jau mazie atkal ar bernudarza grupinam sur tur dodas tad ja brauc viena m,asina otru dodu lidzi lai abas redz un otradak.......taka abi ar viru stradajam laiks ir loti maz un tiesi ta iemesla pec neterejam savu laiku pie tv brivdienas

Iluta A. 18. maijs 2014 12:01

Mēs daudz ceļojam pa Latviju. Bieži meklējam iespējas pie radiem pārnakšnot. Laikam ir paveicies ar radiņiem, nekad neesam saskārušies ar atteikumu dēļ tā, ka esam daudz. Daudziem arī ir lauku mājas un tad jau tā nav problēma, pati arī labprāt uzņemu. Lieldienas pavadījām Igaunijā, Tartu. Arī iepriekš visu sarunājot ar draugiem, mums pat tika atvēlēts dzīvoklis. Izmantojam Tallink ClubOne kartes piedāvājumus. Ziemā vai agrā pavasarī visa ģimene devāmies uz Stokholmu, ceļš izmaksāja vien 25Ls. Muzeju naktis, tikai navajag dzīties uz Rīgu - tur ļoti garas rindas.
Teātra izrādes gan mēs parasti neapmeklējam kopā, bet gan dalīti - vienreiz ņemu vienu, tad otru, kāda izrāde kuram būtu piemērotāka.

Nikola 13. maijs 2014 19:52

Ziemā braucam slēpot, pārēja laikā daudz celojam gan pa LV gan arī dodamies tālakos braucienos. Vasarā apmeklējam pilsētu svētkus un tml., ziemā savukārt leļļu teātri/teātri. Ir brīvdienas, kad vienkārši atpūšamies dārzā.

Aniad 30. aprīlis 2014 00:56

Mums ļoti patīk laukos pie vecvecākiem. Tā ir vislabākā vieta kur pavadīt brīvdienas, bet tagad autobusa biļetes, tas jau ir dārgs prieks. Agrāk braucām ļoti bieži :(

santa baiba 29. aprīlis 2014 10:27

mājā , dārzā atpūšamies, jo auto nevaram atļauties lai kur brauktu un ar 6 berniem sabiedriskais transports vienkārši nesamaksājams...

Agnese.A 27. marts 2014 09:21

Tumšajā un aukstajā sezonā pārsvarā pa māju. Ja ir veseli, tad baseins vai slidotava. Ja ir sniedziņš, tad - uz kalniņu. Visiem lieli prieki. Pa retam Hesītis vai picērija, bet lielāks prieks ir, ja mamma picu cep mājās.
Nu jau par tradicionālu izklaidi ir kļuvušas sestdienas vakaru multenes. Tad cenšos sagādāt kādu reto našķi - krekerus, saldējumu vai tamlīdzīgi.

Vasarā ir vienkāršāk - tad labā laikā ir atpūta pie dabas. Mums vislabāk patīk jūra, bet tie jau prakstiski ir svētki, jo jābrauc 100km. Tāpat netālu no mājām ir foršas peldvietas, ir dārzs, kur desiņas pacept.

Par tādām speciālām izklaides vietām sarakstīju blakustēmā mūsu iecienītās :)

Mārīte 25. marts 2014 22:07

Mums pagaidām tādas mierīgas atpūtas, jo jaunākajam dēlam ir tikai 4 pilni mēneši, tādēļ pagaidām aprobežojamies ar ciemošanos pie kādas omes, jo ar dažām nedzīvojam vienā pilsētā, tad nu pa laikam bērni jāatrāda, esam pabijuši 2 lielos radu saietos, jasaka, ka diezgan veiksmīgi, bez lieliem stresiem. Bet tā, pārsvarā, kamēr arī pa pusei ziema, dzīvojamies pa māju, dodamies pastaigās, apmeklējam bērnu laukumu, parku, pabarojam pīles u.tml.. Gan jau vasarā varēsim aktīvāk atpūsties.

trijotne 25. marts 2014 20:16

Mums topā ir atpūta pie dabas.
Brīvdienas pie ezera, pikniks svaigā gaisā, pastaigas pa dabas takām, parkiem.
Svaigs gaiss un samērīgi izdevumi :)