Konkurss 9.-12. klases skolēniem “Ideju pavasaris”

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

 

 

Jau trešo gadu Imanta Ziedoņa muzejs un apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureāti zinātnē aicina 9. - 12. klašu skolēnus un skolotājus piedalīties konkursā Ideju pavasaris”, izaicinot jauniešus jaunrades procesam un iesaistot skolotājus radošajās lekcijās.Projekta “Ideju pavasaris” mēis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina radošumu caur darbu un paradoksiem, apvienojot šķietami nesavienojamo, savukārt skolotājus piedalīties kādā no radošajām lekcijām Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavā.


Konkursa uzdevums jauniešiemRadīt idejas “skeletu” ar nosaukumu “Ideju pavasaris”. Tas var būt notikums/ akcija/ pasākums/ eksperiments/ pulciņš/ nometne/ recepte/ dziesma/izgudrojums u.c.

Jauniešiem konkursa darbi jāiesniedz līdz šā gada 24. janvārim, konkursa apraksts un pieteikšanās atrodama vietnē šeit.


Konkursa uzdevums skolotājiem: Iniciatīva pieteikties, jo vietu skaits lekcijās ir ierobežots. Izvēloties vienu no radošajām rezidencēm, skolotājiem ir iespēja braukt līdz saviem skolēniem un piedalieties  vienā no radošajām lekcijām (lekciju tēmas - jaunrade un sevis izziņa) Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavā. Skolotāju pieteikšanās atrodama vietnē šeit


Projektu veido Imanta Ziedoņa muzejs sadarbībā ar Jelgavas, Liepājas un Daugavpils pilsētām. Tā ietvaros plānotas trīs radošās rezidences ziemā (viena rezidence katrā pilsētā, katram dalībniekam ir iespēja nokļūt uz vienu no rezidencēm), kurās būs iespēja smelties dažāda veida pieredzes stāstus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, lai pilnveidotu savas idejas “skeletu”. Tie jaunieši, kuri savu ideju realizēs, nokļūs vasaras radošajā rezidencē Imanta Ziedoņa vasarnīcā “Dzirnakmeņi” Murjāņos.

 

Vairāk par projektu lasi šeit

Par konkursa jaunumiem un aktualitātēm var sekot līdz Imanta Ziedoņa muzeja Facebook lapā: https://www.facebook.com/ziedonamuzejs/

 

Konkursa video aicinājumu noskaties šeit.


20170111143936-72502.jpg 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:42

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;