Kas būtu noderīgākās atlaides ar daudzbērnu ģimeņu karti?

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Lai veicinātu arvien jaunu atlaižu piesaisti, vēlamies noskaidrot,kas jūsuprāt būtu tās nozīmīgākās atlaides!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:26

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

dadzitis 28. oktobris 2018 12:33 Lasmix

Es piekrītu, pievienojos.
Un ja vajadzēs, esmu gatava piebalsot, lai šis neērtais jautājums sadzirdās!

Lauvinaa 27. oktobris 2017 22:46

Pārtika preču iegāde, degvlela, atlaides kultūras pasākumiem - teātrim, kino, bet īstas atlaides, nevis 10%, ko dod praktiski visiem, kam ir jebkāda atlaižu karte.

Vēl Latvijas propāna gāze - mēs pērkam dabasgāzes balonus, varētu dod 3+ karšu īpašniekiem atlaidi vismaz 30%.

esenime 15. septembris 2017 11:01

Abonēt žurnālu piem. Ilustrētā Junioriem

bbl 19. marts 2015 09:45

Būti ideāli, ka varētu dabūt atlaidi kinoteātriem - forumcinemas, splendidpalace, cinamonkino, ne tikai ģimenes atlaidi, bet lai arī vecāki kādreiz var izrauties uz kino pa lētākām naudiņām :)

lvasiks 30. decembris 2014 15:45

Drošība, drošība un velreiz drošība!
Šis nav spams, bet.... firma `e-riepa` labprāt atsaucas uz `g-karti`. Un šī firma izteica interesi par sadarbību ar `g-karti`!
Jaunajā gadā visiām `g-ģimenēm` izturību, veselību un spēku pastāvēt par sevi, jo tā nav kauna lieta audzināt 3+ bērnus! Pieprasiet atlaides kur vien varat, kaut nav reklamēta šī atlaidei! Jo `dodot un ņemot` abām pusēm ir prieks!
Radīsim prieku...un kāpēc gan ne!!!!

maya 10. decembris 2014 10:35

Es priecātos arī par atlaidi abonējot piem. žurnālus, kas paredzēti bērniem. Man ir trīs bērni,kuriem iespēju robežās mēģinu abonēt vecumam atbilstošus preses izdevumus.

ive 10. decembris 2014 10:08

Vēl es iedomājos, ka jauki būtu, ja visas kartes varetu apvienot vienā, tajā pašā 3+ kartē. Tad maks nebūtu tik piebāzts ar n-tajām kartēm, kuras nekad īsti nevar sameklēt.

lace-ieva 9. decembris 2014 15:06

Paldies par atlaidēm grāmatām Zvaigzne ABC, cerams arī pārējās grāmatnīcas pievienosies ne tikai ar kancelejas preču piedāvājumu:)

inese3 6. novembris 2014 15:11

Nu vai varētu panākt, ka atlaides būtu arī, lai noformētu pases bērniem?

Lasmix 5. novembris 2014 12:24

Un vēl būtu jauki, ja atlaide būtu e-klasē un mykoob sistemā....cik zinu, tas arī ir ne tikai privāts projekts....

Lasmix 5. novembris 2014 12:20

Privātajā sektorā piešķirt vai nepiešķirt atlaidi ir katra lēmums, bet - valsts, varbūt tomēr varētu panākt pretī. Piemēram pases, kuras bērniem ir jāmaina regulāri, varbūt varētu piešķirt atlaidi par izgatavošanu un atjaunošanu?
Tāpat - ārstniecība, medikamenti, zobārstniecība...tās ir nopietnas izmaksas. Bieži daudzbērnu ģimenēs tēvs ir vienīgais, kurš uztur ģimeni - vismaz sākot ar 5 cilvēkiem (abi vecāki un bērni 3+). Cik viņam būtu jāpelna? Ja būtu atlaides vecākiem pie zobu higiēnista, ārstiem un varbūt zālēm?
Pašvaldība varētu daļēji vai pilnībā segt pusdienas bērnudārzniekiem un sākumskolas skolniekiem. Tas jau būtu liels atspaids....
Vēl viena būtiska lieta par daudzbērnu mammām. Cik zinu daudzas no viņām ir mājsaimnieces, vismaz tos pāris gadus kamēr paaugas bērni, neslimo un kļuvuši patstāvīgāki.....vai tiešām valsts nevar darba stāžā iekļaut daudzbērnu mammām vairāk gadus, lai vismaz pensiju varētu saņemt normālāku?
Es strādāju pēc pirmā, pēc otrā bērna, bet, kad viens pēc otra piedzima trešais un ceturtais, sapratu, ka nekad nenopelnīšu tik daudz, lai samaksātu auklēm un palīgiem....un būsim godīgi...četru bērnu mammu ar atplestām rokām pat valsts darbā neviens negaida ar visu manu izcilo izglītību, jo viņai mazi bērni, kas slimos utt.
Ir sarūgtinājums un liels, jo no vienas puses, tas, bija mans lēmums par kuplu ģimeni, bet no otras, - valsts, kura apgalvo, ka vajadzīgi bērni, tie, kas visiem mums vecumā maksās tās pensijas....reāli nav gatavi atbalstīt daudzbērnu ģimenes. Vienīgais atbalsts mammām ir bērnu tēvs un vēlāk bērni, principā - kapitālismā normāli, bet tad nodokļus LV arī nevajadzētu iekasēt kā Skandināvijā, ja neko negrib dot pretī.
Ja vajag, esmu gatava iet runāt par šīm tēmām arī pie atbilstošajām institūcijām...

Iluta 1. novembris 2014 18:34 indrasniega

ja teme uz mani rugti maldies man nav par ko zeloties
es nomaksaju visus maksajumus ..un gaidu ar prieku kad atrak varesu atgriesties darba ..un piekritu tam ka riga ir daudz darba piedavajuma

Iveta.Gr 23. oktobris 2014 18:52 Kristineee

Kā tad nepiedāvā-ja pērc šo komplektu 1 personai, tad maksā 10Eur, ja diviem un vairāk bērniem, tad tik un tā maksā 10Eur. Tātad atlaides ir

indrasniega 19. oktobris 2014 11:20 LailaU

Ne jau Ilzei.M. bija mūžīgās problēmas, bet gan vienai citai māmiņai. ;)

LailaU 19. oktobris 2014 11:16 Ilze.M.

iesaku iepazīties ar dažādajiem ESF projektiem un saņemt finansējumu vai ALTUM programmām (START programmas iesācējiem - ļoti izdevīgas) un izmantot iespēju veidot uzņēmumu laukos. Bērniem ļoti patīk iesaistīties dažādos lauku darbos - kopā jautrāk un jo vairāk cilvēku, jo lielāka jautrība :)

LailaU 19. oktobris 2014 11:08

Sveicināti !
Iepazīstoties ar veikalu piedāvājumiem, vēlos Jums ieteikt runājot ar uzņēmumu pārstāvjiem tomēr norādīt to, ka atlaidei ir jābūt kaut kam vairāk nekā ikdienas pircējs var saņemt, jo tas tik un tā ir viņu ieguvums, ka mēs dosimies tieši pie viņiem un kā daudzbērnu ģimenes, iegādājamies vairāk preču, produkti nekā to dara pārējie klienti. Nedrīkst būt tāda situācija, kā, piemēram, ar Valletu, kad vienīgais ieguvums ir atlaide atlaižu kartei. Tas ir apkaunojums, jo viņi iegūst patstāvīgu publicitāti, ģimenes ies un iepirksies, bet atlaides tikai tādas kā jebkuram citam. Uzņēmumiem ir jāvēlas iekļūt šajā sarakstā nevis mums kā lūdzējiem jāvēršas pie viņiem. Pārskatiet pieeju šim jautājumam, kā arī izveidojiet normālu pārskatāmu sarakstu, ar ērtiem filtriem un noteikti ieteiktu izveidot mobilo aplikāciju, lai mēs varam telefonā ērti un ātri apskatīties uzņēmumus un piedāvājumus.
Un tādus gadījumus kā ar LNO es ieteiktu mazliet publiski pakaunināt par šādu rīcību. Līdzīgi kā ar Statoil, Valletu un citiem, piedodiet, bet - nīkuļiem, kuri nesaprot to, ka "Ģimenes karte 3+" nozīmē krietnu kases papildināšanu.
Tātad, "Latvijas Goda ģimenes" nav lūdzēji, bet lūdzējiem ir jābūt uzņēmumiem !
Un man prieks, ka Latvijā ir arī tādi uzņēmumi, kuri paši saprot, ka 3+ bērni viņu uzņēmumos ir kas īpaši. Paldies "Ginta Budes modes stundijai" un PAV "Cita skola", kuri paši atrada iespēju piešķirt atlaides tāpēc, ka mūsu ir vairāk :)

MieraVējos! 19. oktobris 2014 09:51 indrasniega

Ha,Rīgā nav darba??Uz katra stūra ikveikals (Rimi,Maxima,Iki,pat Lats :D )kauc pēc darbiniekiem!Bet,pareizi,kamdēļ strādāt ja sēžot uz pabalstiem saņem vairāk ....?

indrasniega 18. oktobris 2014 22:36

Nē, nu labi - ko tad es no visa saprotu... :D Turpinat vien raudāt un viena otru žēlot. ;)
Cik zinu, arī laukos - tieši ciematos, ir iespēja tikt pie īrējama dzīvokļa, kā arī ir pašvaldības, kurām vēl joprojām pieder dzīvokļi, tie stāv nepadzīvoti. Vēl dārziņu piešķir, ja cilvēks vēlas un prasa. Bet - nu, jā, tad ir jāceļ dupsis laukā no dīvāna un pašam kaut kas jāsāk darīt. Ir tik vienkārši sēdēt un rakstīt žēlabainus komentārus, cik man te viss slikti - dzīvoklis dārgs un neiespējams, darba nav, bērnudārzi nenomaksājami, neviens mani ar maniem bērniem negrib, bet tik sarežģīti - atrast lauku pašvaldības telefona nr., uzzvanīt un painteresēties kas un kā. ;) Nu, jā - bet tad jau būs jābrauc no smalkās lielpilsētas uz pāķināriju dzīvot, vai ne? ;)
Un, ja pareizi saprotu - arī tai lielpilsētā nemaz jau darbus tā pakaļ nemet. It sevišķi, ja ir simtiem atrunu, lai vispār ietu un strādātu. Vieglāk jau ir prasīt, ka pienākas un lamāt valsti, ka tā nepiekramē ledusskapi, nevis saprast, ka pieaugušo dzīve nozīmē ne tikai bērnu taisīšanu un laišanu pasaulē, bet arī strādāšanu, iztikas un normālas sadzīves nodrošināšanu gan sev, gan bērniem vārda vistiešākajā nozīmē.

Ilzhukinjs 18. oktobris 2014 11:57 indrasniega

Interesanti! Pastāsti kā tik vienkārši ir iespējams pārcelties uz laukiem? Ja nav ne lauku zemes, ne mājas?! Nav, piemēram, Rīgā ko pārdod, lai laukos nopirktu zemi, jo kā zināms, lai laukos izdzīvotu (jo darbu atrast laukos kā zināms ir ļoti grūti, vai pat neiespējami) ir vajadzīga sava saimniecība. Laukos arī nedzīvo vecvecāki, lai pie viņaiem pārvāktos.
Un tas, ka cilvēki šeit forumā izsaka savu sāpi nebūt nenozīmē, ka viņi tik sēž un neko nedara!

indrasniega 18. oktobris 2014 11:11 Iluta

Vai arī japārceļas uz laukiem. Un nebūs jāraud internetā ne par to, ka nav kur dzīvot, ne par to, ka nenormala īres maksa, ka arī ne par to, ka jāmaksā astronomiskas summas par bērnudārziem. Ja reiz bērnus esat radījuši, tad taču jābūt pietiekoši pieaugušiem, lai ņemtu un sāktu savu dzīvi sakārtot, nevis sēdēt uz saviem principiem. Ja nevari pavilkt dzīvi pilsētā, nu ņem un pārcelies uz laukiem! Tiksi ne tikai pie mazdārziņa un iespējas sev izaudzēt kaut ko ēdamu, lai nav jāpērk veikalā, bet arī pie tādām "ekstrām", ka salīdzinosi lēts bērnudārzs, atlaides bērnudārzā un skolā par ēdināšanu daudz bērnu ģimenēm, ik pa laikam humānās drēbēs, u.t.m.l. Bet, ja grib tikai sēdēt un čīkstēt - redz kādi mēs nabadziņi, dodiet, dodiet, dodiet, nu - piedodiet, nevienam nav par jums atbildība jāuzņemas.

MieraVējos! 18. oktobris 2014 10:06 Iluta

Būs jabrauc dzīvot uz jūrmalu :D

Iluta 18. oktobris 2014 00:53 ilzuks999

es vairāk sašausminos par domu kā būs nakam semestr kad visi tris ies b,d tas bus 138eur

Iluta 18. oktobris 2014 00:53 ilzuks999

es vairāk sašausminos par domu kā būs nakam semestr kad visi tris ies b,d tas bus 138eur

ilzuks999 13. oktobris 2014 16:50

Jā, un bērnudārzos ar ēdināšanu arī ir kā ir, ja tev jālaiž 2 bērni... no vienas puses- super, prieks, ka bērns tiek dārziņā, bet no otras- ar šausmām domāju, ka man būs ik mēnesi viss dubultā jāmaksā, bija 48 Eur, būs 96 Eur!

1 2 3 4