Karte izskatās pēc vēl vienas ņirgāšanās par daudzbērnu ģimenēm

1-2-3
1-2-3

Nupat izmēģināju bioeko.lv 20% "atlaidi". Protams, nekāda atlaide saitā nav pieejama. Notērēju laiku meklējot un mēģinot dabūt šo atlaidi dažādos veidos, nekas nesanāca. Taisni kā 3 bērnu tēvam bija man par lieka stundiņa, lai varētu uz šo blefu to izšķiest.

Ja ieskatās, tad 99% no šeit izliktajām 5% atlaidēm ir tādas, ko parasti piedāvā arī tur kredītkaršu pircējiem, vai vienkārši tāpat, ja veikalā paprasīsiet. Parasti sezonas atlaides ir lielākas. Protams, ja esat bagāts, varat arī pirkt Latvijas uzcenojumu ar 5% atlaidi.

Ieteikumi kā šis pasākums varētu mazāk iskatīties pēc ņirgāšanās:

1) notestēt, vai pakalpojums tiešām ir pieejams;

2) sagrupēt pa atlaižu lieluma. Visādām tur "5% atlaides noteiktās dienās" un tml. nebūtu šeit jāaizņem vispār vieta. Tāpat "30% uz noteiktiem pasākumiem (pagaidām nevienu)". Precīzāk, tiem būtu jāatrodas miskastē.

Nobeigumā pozitīvais. No šeit redzamajiem, pagaidām esmu atradis vienu uzņēmumu, kurš tiešām piedāvā reālu atlaidi un tas ir Statoil. Paldies viņiem par to! Citādi, ja gribat šo karti ņemt, iesaku kārtīgi apdomāt, vai nenormālā birokrātiskā ķēmošanās, lai karti iegūtu un pēc tam uzņēmumu brīnīšanās, ka "neko tādu nezinām nav nekāda mums tāda atlaide" ir tā vērta.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Iveta.Gr 23. oktobris 2014 18:47

Arī Mēness aptiekā solījums bija daudzsološs - "Mēness aptieka piedāvā 20% atlaidi uztura bagātinātājiem un vitamīniem". Skan jau skaisti, bet ir viens BET-atlaide ir tikai 21 produktam (laikam tādiem, kurus pērk maz vai nepērk nemaz), kas ietilpst noteiktā sarakstā, pārējiem uztura bagātinātājiem un vitamīniem atlaižu nav :(
Arī NESTĒ, ja pirms uzpildīšanas izvelk RIMI karti, atlaide ir lielāka, kā pirms tam izvelkot 3+karti.

Ideja kartei bija laba, bet reālā pielietojuma praktiski nekāda.

Agnese 22. oktobris 2014 15:40

Es ilgi domāju, nu kur lai iet un ko lai nopērk ar to 3+ karti.. dikti, nu dikti, gribējās atrast pielietojumu, un "atķeksēties" ar jauniegūto goda karti.. bet nu tā arī paliku (vēljoprojām) domājot... Cerēju uz Statoilu, bet tur man ar 3+ karti mazāka atlaide un neizdevīgāka iepirkšanās, nekā ar savu klienta karti, un atkal čušššš.. Visur citur arī veikaliem pašiem savas klienta kartes, kas ir daudz izdevīgākas. Tā nu ieliku karti pasē, lai sēž un gaida labākus laikus, a' ja nu brīnumi notiek un kādreiz ievajagās?:D

Godaģimene.lv 22. oktobris 2014 10:36 omulīgā

Projekts noteikti turpināsies arī pēc 2015.gada 31.decembra!

Par šo bioeko noteikti noskaidrosim!

omulīgā 21. oktobris 2014 23:16

:) :)
Tāpēc arī mūsu ģimenē šī karte ir tikai viena - tam kam ir Statoil extra karte, citu jēgu neredzu šim papīram. Negribas pārlieku arī iztērēt projekta realizētāju finansējumu kartei, kas atkal... ir derīga tikai gadu....

1 2