JElgavas novads

Charlotaaaa
Charlotaaaa

Labdien. nezinu ka labak izstastit situaciju. Lieta tada ka šodien aizejot uz darziņu bija parsteigta ka tagad par berna edinasanu darzina jamaksa 2.55 diena (agrak bija 1.80 diena).  Esam daudzbernu gimene, Dzivojam Jelgavas novada. Musu novada nekadas atvieglojumus nav, pat nezin kas tadi esot-dauz bernu gimene. tagad pec izmainam dvinu puikam edinasana darzina izmaksas menesi 118.00 eur. plus meitai skola edien ap 55 eur. Kapec Ozolniekos bernu edinasana pa brivu? kapec jelgava-pa brivu, Riga,..... ka rikoties kur iet un ko darit????

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:29

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

Charlotaaaa 4. oktobris 2017 20:57 gunadega

Ja tas ir vienreizējs pabalsts, vienreiz gada.

gunadega 15. augusts 2017 11:59

Jelgavas novadā tagad par katru bērnu, kas mācās maksā 50 € pabalstu (var pieteikties no 1. 07. 2017.). - Tas arīdzan ir pirmais atbalsts tieši daudzbērnu ģimenēm (ja neskaita zemes nodokļa atlaides). Tam jāpiesakās novada domē/pagastā. Dārziņā par ēšanu jāmaksā, bet skolā par ēšanu līdz 5 (?) klasei nav jāmaksā nevienam. Lielākam bērnam var arīdzan no mājas sataisīt pusdienas līdz, tas būs lētāk, vai pieprasīt brīvpusdienas, bet tad jābūt trūcīgo statusā.