Īsts daudzbērnu ģimeņu auto: kāds?

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Kādu auto izvēlēties, ja ģimenē ir 3 un vairāk bērni? Kāda ir jūsu pieredze?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:24

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

vituka 20. janvāris 2019 18:01

Vai ir kāds auto ar vismaz 8 vietām un pilnpiedziņu? (Parketnieki neder, jo ceļš reāli nav izbraucams!) Par daudzbērnu ģimenei reālu cenu...

waterlily 30. oktobris 2014 21:06

Mums ir Opel Sintra (2,2, 1997) - diezgan vecs, bet ļoti plašs auto, paterē apm. 6 euro uz 100 km (ar gāzi). Salidzinot ar Zafiru ir daudz vairāk vietas, bet salidzinot ar Voyager - daudz mazāk paterē degvielas. Ērtas izbidamas durvis, ja izņēm sedekļus - var vadāt kravas.

Māris 9. aprīlis 2014 14:17 omulīgā

vīrs jāklausa;)

Irbe 2. aprīlis 2014 11:21

Mums arī ir Opel Zafira. Mēs esam 5 - 2 pieaugušie un 3 bērni. Pie tam 2 no viņiem brauc autosēdekļos. Principā aizmugurējos paceļamos sēdekļus izmantojam tikai braucot tālos gabalos, lai ērtāk. Ikdienā sēžam kā ierasts 5 vietīgajās mašīnās. Bet Zafira neder liela auguma un komplekcijas cilvēkiem - tāds visai kompakts minivens. Lielākiem cielvēkiem vai tiem, kam gribās lielāku plašumu autosalonā piemērotāks būtu Voyager.

Aņuks 30. marts 2014 11:53

Mums ir audi a6 universāls bet patiesībā jau prasās kas lielāks.

kikii 28. marts 2014 21:54

Mums ir Chrisler grand voyager. Visi gan tur nesatilpstam, bet auto ir labs.

mammuks5 28. marts 2014 09:26

Mēs piecu bērnu ģimene trešo gadu braucam ar Sharan (dīzeli).Ekanomisks un ērts tikai kad jāmaksā ceļa nodoklis,tad gandrīz vai bankrots ar visu 20% atlaidi. :)

gitamu 27. marts 2014 19:45

Mums ir 3 bērni. Braucam ar Opel Zafira. Esam ļoti pamierināti. Ērta,daudz vietas. Ja neizmantojam tai brīdī aizmugurējos sēdekļus,tad vnk ievietojam tos apakšā un tad ir liels bagāžas nodalijums. Ja braucam 7 cilvēki,tad augšā vnk piestiprinam jumta bagažnieku mantām un somām.

ive 27. marts 2014 12:55

Ak jā un par degvielas ekonomiju -gāzes iekārta, iesaku visiem, citādi neizdzīvotu 8-|

puiku_mamma 27. marts 2014 12:49

Mums arī ir Chrysler Grand Voyager 7 vietīgais, super ērts auto, jo es brīdi tieku klāt pie katra bērna! Rādās, ka apstākļi spiedīs tomēr meklēt mazāku :( tagad esam meklējumos! Ar šo būs nobraukti 2 gadi. Ko tik viņā nevarēja saalikt :D Pus iedzīvi :D
(Y)

ive 27. marts 2014 12:44

Ui, es te brīnos kādi jums maziņi auto. Mēs gan esam 5 bērnu ģimene, bet busiņu VW Caravelle iegādājamies, kad bija vēl tikai 3 bērni. Tieši izbraukumu dēļ. Kamēr mazie vēl mazi neko, bet, kad lielāki paaugas, vieni strīdi. Sākumā arī domāju, ka tā neiespējamā misija, it kā Ikarusu vadīt, bet tagad pat mazāku iedomāties nevaru. Bijām arī par Sharan tipa domājuši, bet tur reāli vietas maz. Busam ir ne tikai grarāks, bet arī platāks salons.

omulīgā 27. marts 2014 10:20

Mēs esam 7, tad nu nekas mazāks par minivenu mums nesanāk. Vīrs gan gribēja busiņu, bet tas man atsauc atmiņā padomju laiku Latvijas :-)

Agnese.A 27. marts 2014 09:40

VW Sharan ir mūsu ģimenes auto :)

trijotne 26. marts 2014 10:01 INGA_HARTIKA

Es iepriekš braucu ar sporta tipa auto un arī bija baigi žēl no viņas šķirties.
Bet ko padarīsi ja mašīnā vien četri sporta krēsli un viss.
Pirmoreiz iesēžoties tagadējā auto jutos kā tankā, nepierasti. Bet nu tagad nevaru sevi iedomāties mazākā mašīnā. Pat sajūtu ziņā liekas ka apsēžos uz grīdas, ja iekāpju mazākā mašīnā :D

karmela - Ja vien pie mums var nopirkt vēlamo modeli labā stāvoklī, tad neko izdevīgāk Vācijā nesanāks. Lai dabūtu viņu uz Latviju vien, pluss reģistrācija nesānāks neko lētāk. ;)

INGA_DZĒRVE 26. marts 2014 09:23

Jā, mums arī vasarā jāpērk jauns auto būs, un, patiesībā, no vieglā man ir ārkārtīgi žēl šķirties, bet vairākas mašīnas arī atļauties nevaram uzturēt, jo viss prasa ieguldījumu tomēr.

karmela 26. marts 2014 00:10

Mēs pagaidām braucam ar 5-vietigo Mitsubishi Lancer Universal, bet ļoti gribam nopirkt vai nu Volkswagen Touran, vai arī Nissan Qashquai +2. Abas mašīnas ir 1.6 l, nodoklis nav parāk liels un arī degvielas ekonomija. Bet Latvijā sanāk padārgi pirkt. Mēģināsim Vācijā pasūtīt.

Mārīte 25. marts 2014 21:58

Mēs pagaidām braucam ar 5vietīgu, , nelielu mašīnu, bet ļoooti jūtu nepieciešamību pēc 7vietīgās, jo šobrīd sanāk tā, ka aizmugurē sēž bērni, katrs savā autokrēslā un bagāžniekā labi, ja ratus var ielikt, kur nu vēl somas un visas pārējās lietas, kas vajadzīgas veicot garākus pārbraucienus vai dodoties ciemos..

lienite1978 25. marts 2014 20:14

Mums ir Subaru Forester. Daudzbērnu ģimenes statusā esam otro mēnesi. Jūlijā brauksim uz mūsu iecienīto vietu Ventspilī uz Piejūras kempingu. Tad izjutīsim, cik daudz no nepieciešamā varēsim paņemt līdzi:)

trijotne 25. marts 2014 20:09

Sveika!
Mūsu izvēle savukārt krīt uz Kia Carnival :)
Arī septiņvietīgais "busiņš", vecākais dēls pirmoreiz ieraugot tik noteica "kā autobuss" :D
Bet tik tiešām viņš mums, kā autobuss. Plašs, ietiplīgs un ar visām un pat vairāk, nepieciešamajām ekstrām. :)

kvilcane 25. marts 2014 16:47

Bez busiņa nu nekādi :) Mums ir Chrysler Grand Voyager 7 vietīgais ar nolaižamiem beņķiem. Var savākt savu bērnu bariņu, mazākajam ratiņus paņemt līdzi, lielākajiem velosipēdus. Vienmēr jūtamies kā mājā uz riteņiem :) Un vēl aizmugurē nevienam nemanot pabarot mazuli. Tiešām ērti :) Ar vieglo auto vairs nemākam pārvietoties.