Dažiem veicas vairāk citiem mazāk

Kasparss
Kasparss

Šodien internetā lasīju, ka kāds daudzbērnu ģimenes tēvs no Stopiņu novada eurojackpot loterijā laimējis vairāk kā 500 tūkstošus eiro. Laimīgos skaitļus viņš ir izvēlējies, balstoties uz savu bērnu un paša dzimšanas datiem. Viss bija pareizi, tikai paša dzimšanas diena varēja būt par vienu dienu savādāka, tad būtu laimējis vairākus miljonus :)

Es priecājos par viņu, taču vienlaikus arī domāju, ka valstij piederošajam Latloto nevajadzētu tik daudz stāstīt par šiem gadījumiem. Ir daudzi cilvēki, kas spēlē katru nedēļu vai pat katru dienu un nekad neuzvar, taču par viņiem avīzēs un internetā neraksta. Latloto reklāmas, kas aicina piedalīties loterijās ir dzirdamas gan radio, gan redzamas tv un internetā. Tā kā lielai daļai no daudzbērnu ģimenēm ar rocību nav tik laba situācija kā varētu vēlēties, tad pastāv iespēja, ka viņi arī reāli sāk spēlēt. Ja nemaldos iespēja laimēt ir aptuveni viens pret vairāk kā divdesmit miljoniem vai pat piecdesmit miljoniem. Daudz lielāka ir iespēja iedziedāt dziesmu telefonā, palaist youtube un kļūt populāram visā pasaulē.

Nepārprotiet man neskauž, ka kādam veicas, esmu pat priecīgs. Tajā pašā laikā nepatīk, ka tiek reklamēta piedalīšanās loterijās, zinot, ka no tām var kļūt atkarīgs līdzīgi kā no azartspēlēm. Pietiek jau, ka ātro aizdevumu devēji ar savām reklāmām mācas virsū no katra stūra un tos neizdodas ierobežot ne Mininstru kabinetam, ne Saeimai. Brīnums, ka valsts pati vēl nav izveidojusi, ko līdzīgu www.sms kredit.lv un sākusi to reklamēt. Ja šādas īstermiņu aizdevumu kompānijas darbojas ārpus Latvijas robežām un daļu peļņas izlieto tepat mūsu zemē, nav iebildumi, lai arī īsti godīga šāda pieeja no manas puses nav.

Par reklāmu aizliegumu

Aicinu kādu uzņēmīgu cilvēku izveidot manabalss.lv iniciatīvu ar mērķi aizliegt azartspēļu un loteriju reklamēšanu plašsaziņas līdzekļos. Šobrīd šis aizliegums nedarbojas attiecībā uz valsts iestādēm un nedarbojas arī uz privātajiem, kas slēpjas aiz dažādiem sporta bāriem. Tas, ka kontrolējošās organizācijas to neredz ir vienkārši muļķība vai nolaidība.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:41

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;