Daudzbērnu ģimenes no reformas zaudē

JānisK
JānisK

Nevens to nav skaidrojis bet daudzbērnu ģimenes no reformas zaudē iespēju atgūt IIN atmaksu par izglītību, pulciņiem, zobārstu.  Lieta tāda ja lielāks apgādāmais skaits un lielās nepliekams minumus(200euro 2018gadā) jo mazāk samaksā nodokļos IIN līdz ar to nav arī ko atmaksāt par pulciņiem un zobārstu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:28

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

Aiviekste 30. decembris 2017 16:18

Godīgi tas, protams, nav, bet mikrouzņēmuma nodokļiem maksātājiem iespēja kaut ko atgūt no samaksātā vispār praksē ir nulle un atliek paļauties uz pašu spēkiem un mēģināt izvilkt, līdz nākamajai algai. Nav nekāds brīnums, ka aizdevumi http://credit.lv tiek gana bieži izmantoti.
Tajā rakstā, ko ieliki Labklājības ministrija, ka nākamajā gadā varētu meklēt risinājumu, ja būs pozitīva atbilde no Finanšu ministrijas. Parādnieks gan problēmu šajā visā nesaskata.

JānisK 26. novembris 2017 10:55

http://m.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/629615-daudzbernu_gimenem_ar_mazajam_algam_nodoklu_atmaksa_iet_gar_degunu Ja reformas gaitā tiks paaugstināts neplikamais minimus līdz 250 eiro tad arī strādājošie ar videjo algu nevarēs atgūt.