Četras idejas brīvdienu atpūtai

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Šajā nedēļas nogalē sagaidīsim pēdējo kluso ceturto Adventi. Joprojām daudzviet notiek Ziemassvētku tirdziņi un gatavošanās svētkiem. Kopā ar steigu atcerieties arī izdaiļot dvēseli.

Adventes koncertu cikla noslēgums Rīgā
Ceturtajā Adventa svētdienā, 18. decembrī, plkst. 14.00 Austras biedrība aicina uz “Adventa mūzikas svētku” noslēguma koncertu Rīgas Lutera baznīcā (Torņakalna ielā 5), kur svētku noskaņu mūzikā radīs dziesminieki Ieva Akuratere, Silvija Silava, Sniedze Prauliņa, Laura Bicāne, Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Ziemas saulgriežu tradīciju vakars ar folkloras draugu kopu “Skandinieki”
Ziemīgajā 17. decembra vakarā visi latviešu tradīciju mīļotāji un lolotāji būs aicināti jautrā gaisotnē pavadīt 17. decembra vakaru kopā ar folkloras draugu kopu „Skandinieki”.
Laikā no 19.00 līdz 22.00 būs iespējams izdancoties, izdziedāties, nobaudīt ziemīgus našķus un izprast latviešu tradīcijas, kas tika piekoptas šajos svētkos.

Ģimenes diena Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā Kristapu dienā “Rīgas Lielais Kristaps un citi Rīgas brīnumi”
Svētdien, 18. decembrī Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienu “Rīgas Lielais Kristaps un citi Rīgas brīnumi”. Ģimenes diena muzejā mazajiem un lielajiem apmeklētājiem dāvās prieku uzzināt, izzināt, radoši darboties, piedaloties ekskursijā un Radošajā darbnīcā, kā arī gūt svētku līksmi pie svētku rotā tērptās Lielās egles Kolonnu zālē. Arī šoreiz - Ģimenes dienas īpaši draudzīgā ieejas maksa.
Uz Ģimenes dienas ekskursiju „Rīgas Lielais Kristaps un Sv. Kristofors. 14.-17. gadsimta Rīga un rīdzinieki” bērni kopā ar pieaugušajiem tiks gaidīti pulksten 12:00 un 15:00.
Radošajā darbnīcā bērniem “Darinām Ziemassvētku apsveikuma kartītes un Sniegpārsliņas!, varēs pagatavot gan dekorus, gan kartītes par iepriecinājumu pašiem un saviem mīļajiem cilvēkiem. Radošā darbnīca būs atvērta muzeja Kolonnu zālē no pulksten 11:00 līdz 16:30

Rīgas Zoo sākas Ziemas naktis
Sākas tradicionālās Ziemas naktis Zoodārzā! Dzīvniekus šogad varēs apciemot sākot no 16. decembra līdz pat 29. janvārim.Kases strādās līdz 19.00, savukārt klejot pa krēslainajām dārza takām, aplūkojot dzīvniekus, varēs līdz plkst. 21.00.

24. un 31. decembrī Ziemas naktis Zoodārzā nenotiks, jo kases strādās no 10.00 līdz 14.00. Zoodārzs atvērts būs līdz plkst. 15.00.

Ziemas nakšu periodā, iegādājoties biļeti no plkst. 16.00 līdz 19.00, tā ikvienam apmeklētājam maksās tikai 2,00 €. Protams, bērniem, kas jaunāki par 4 gadiem, un pensionāriem, kam ir vismaz 70 gadi, ieeja joprojām bez maksas.
Izmantojot uzziņu dienesta 1188 mājaslapas kuponus, zoodārza apmeklējums būs draudzīgāks maciņam, šeit

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies