atlaides daudzbērnu ģimenēm

gunitaL.
gunitaL.

Mums šobrīd aktuāls baseina apmeklējums. Dāvanu karte beigusies:( Ja būtu vismaz 50% atlaide, būtu ļoti laimīga.

Zoodārzos, muzejos, maksas izstādēs, koncertos (īpaši, ja divatā ar vīru varētu aizšmaukt) - mums visur noderētu atlaides. Arī lielajās populārajās ēstuvēs - Lido un McDonaldā. Mazie vienmēr laimīgi, ka vispār kaut kur tiekam. Tāpēc, ka mūsu tik daudz, reti varam kopā atļauties. Tikai īpašos gadījumos pa vienam vai diviem, ja apvienojam ar ārsta apmeklējumu. Izbrauciens pie daktera manējiem ir īpaši svētki!! - Dabū atsevišķu uzmanību un paēst ārpus mājas ..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Algima 7. septembris 2014 11:30

Es dzivoju laukos un lidz pilsetai ir 50km pasiem auto nau jabarauc ar autobusu bet celnauda vien saliti sanak 5 eiro vienam cilvekam turp un apakal tad ta ka cels izmaksa 4 cilvekiem tad vien jau cels mums izmaksa 20 eiro un ja vel kada kafeinica un kads pasakums tad jau salasas visi 100eiro viena reize ta ka neko tadu nevaru atliauties tapec esu atradus alternativu kad vien skola vai bernudarza ir kadas ekskursijas braucieni uz pasakumiem vienmer piekritu un atliauju berniem braukt zel tik ka nesanak visai gimenei kopa braukt bet pasi ar viru iztiekam tapat galvenais lai berniem tiek kads prieks:) bet visa gimene piemeram sovasar bijam sventaja pie manas mammas ciemos aizvedam mazos uz karuseliem pavizinaties kopa gajam pasaulioties pie juras un berniem tas tik lioti patika ka nacas ieplanot vel vienu braucienu un braucam ari vel otro reizi uz nedeliu pie juras atpusties :D

ilka 4. aprīlis 2014 13:27

Patiesībā visbiežāk pietrūkst naudas tieši dažādu kultūras pasākumu apmeklēšanai, arī nometnēm. Pieķeru sevi pie domas, ka kultūra ir ļoti dārga un nav domāta mums. Dīvaini, bet esam taču kultūras nesēja valsts. Gribētos bērnus vest uz muzejiem, radošajām darbnīcām, bet viss parasti apstājas pie finansēm, precīzāk to trūkuma.

natjee 26. marts 2014 18:27 kvilcane

Ja ir deklarēts Ķekavas novadā.

kvilcane 25. marts 2014 16:43

Daugmales baseinā (http://www.daugmalemc.lv) mūs patīkami pārsteidza atbalsts daudzbērnu ģimenēm. Ejam plunčāties un vienmēr maksājam tikai 1 latiņu (tagad attiecīgi cik tur sanāk eiro) par personu, pat ja neejam visi pilnā sastāvā :) Bērnu baseinā vispār jāmaksā tikai par bērnu.