Atlaide transporta līdzekļa ekspluatācijas nodoklim

mamma no laukiem
mamma no laukiem

Šovasar, reģistrējot automašīnu, CSDD diemžēl nekur neatradām informāciju, ka daudzbērnu ģimenēm pienākas 50 procentu atlaide auto ekspluatācijas nodoklim. Ļoti žēl, ka daudzviet informācija par atlaidēm ir nevis izlikta redzamā vietā, bet gan noglabāta kaut kur dziļi pagaldē un tikai jautājot par iespēju saņemt atlaidi, uzzini, ka tāda ir. Bieži tāpēc atlaides nemaz netiek izmantotas. Uzņēmumu  ir daudz, visai informācijai līdzi izsekot nav iespējams, kā mūsu gadījumā ar auto nodokli, par ko nejauši izlasīju Delfi rakstā. Gribētos saņemt CSDD komentāru par iespēju atgūt pārmaksāto nodokli.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:23

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

VK 12. februāris 2019 12:48 lacis.lacis

CSDD aplikācijā gan man, gan vīram radas ka nav atlaides.

lacis.lacis 7. februāris 2019 21:47 VK

Kapec nevarat?Var. Man piem ir csdd aplikacija un man automatiski atnaca info ka man ir 50% atlaide.

VK 5. februāris 2019 15:55

Labdien.
Man ir 3 bērni, tie ierakstīti mana pasē, uz vīra vārda ir reģistrēts auto, kāpēc mēs nevaram saņemt atvieglojumu nodoklim? Laulība ir reģistrēta.

Paldies.

Godaģimene.lv 9. novembris 2018 09:13 mamma no laukiem

Likumā ir noteikts, ka paredzēto ekspluatācijas nodokļa atvieglojumu piemēro personai, kurai pašai vai kopā ar laulāto vai kuras laulātajam apgādībā vai aizbildnībā ir trīs vai vairāk bērnu, kuri nav sasnieguši 24 gadu vecumu un kuri turpina iegūt vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību (ja vien CSDD rīcībā ir šāda informācija), vai personai, kura pati vai kopā ar laulāto veido audžuģimeni, kurā ir ievietoti trīs vai vairāk bērnu, kuri nav sasnieguši 24 gadu vecumu un kuri turpina iegūt vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību, par vienu tās īpašumā, turējumā vai valdījumā reģistrētu transportlīdzekli. Jo daudzbērnu ģimenes statusu piemēro vecākiem!

mamma no laukiem 8. novembris 2018 10:53

Likumā ir noteikts, ka "Daudzbērnu ģimene par vienu no tās locekļa īpašumā, turējumā vai valdījumā reģistrētu transportlīdzekli maksā transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli par attiecīgo kalendāra gadu 50 procentu apmērā" . Tātad auto var būt reģistrēts gan uz vecāku, gan kāda no bērniem vārda. Un CSDD neko mūsu gadījumā nepārbaudīja, lai gan esam reģistrēta kā daudzbērnu ģimene, jau vairākus gadus ir Goda ģimenes karte un visas nepieciešamās izziņas katru gadu visās instancēs tiek iesniegtas par ģimenes atbilstību statusam.

Godaģimene.lv 6. novembris 2018 09:41

Skaidrojam, ka CSDD pēc būtības pats pārbauda vai personai pienākas ransporta ekspluatācijas nodokļa atvieglojums. Vairāk par šo jautājumu var meklēt informāciju - http://www.godagimene.lv/valsts-un-pasvaldibas-atbalsts/transportlidzekla-ekspluatacijas-nodoklis-un-atvieglojumi-3116/
Ir vairāki jautājumi, piemēram, primārais vai auto ir uz personas vārda, kura atbilst statusam?