Karte izskatās pēc vēl vienas ņirgāšanās par daudzbērnu ģimenēm

Autors: 1-2-3, 2014. gada 21. oktobris, 20:09:52

Nupat izmēģināju bioeko.lv 20% "atlaidi". Protams, nekāda atlaide saitā nav pieejama. Notērēju laiku meklējot un mēģinot dabūt šo atlaidi dažādos veidos, nekas nesanāca. Taisni kā 3 bērnu tēvam bija man par lieka stundiņa, lai varētu uz šo blefu to izšķiest.

Ja ieskatās, tad 99% no šeit izliktajām 5% atlaidēm ir tādas, ko parasti piedāvā arī tur kredītkaršu pircējiem, vai vienkārši tāpat, ja veikalā paprasīsiet. Parasti sezonas atlaides ir lielākas. Protams, ja esat bagāts, varat arī pirkt Latvijas uzcenojumu ar 5% atlaidi.

Ieteikumi kā šis pasākums varētu mazāk iskatīties pēc ņirgāšanās:

1) notestēt, vai pakalpojums tiešām ir pieejams;

2) sagrupēt pa atlaižu lieluma. Visādām tur "5% atlaides noteiktās dienās" un tml. nebūtu šeit jāaizņem vispār vieta. Tāpat "30% uz noteiktiem pasākumiem (pagaidām nevienu)". Precīzāk, tiem būtu jāatrodas miskastē.

Nobeigumā pozitīvais. No šeit redzamajiem, pagaidām esmu atradis vienu uzņēmumu, kurš tiešām piedāvā reālu atlaidi un tas ir Statoil. Paldies viņiem par to! Citādi, ja gribat šo karti ņemt, iesaku kārtīgi apdomāt, vai nenormālā birokrātiskā ķēmošanās, lai karti iegūtu un pēc tam uzņēmumu brīnīšanās, ka "neko tādu nezinām nav nekāda mums tāda atlaide" ir tā vērta.