Sporta Klubā "Vēsma" atlaides futbola nodarbībām ar 3+ karti!

Autors: Godaģimene.lv, 2017. gada 8. februāris, 10:44:46
Sporta Klubā "Vēsma" atlaides futbola nodarbībām ar 3+ karti!

Sporta Klubs „Vēsma” piedāvā atlaidi 15 % atlaidi ikmēneša maksājumiem par futbola nodarbībām un 10% atlaidi vasaras nometnei ārpus Rīgas

Sporta Klubs „Vēsma” - galvenais mērķis veicināt interesi par sportu bērnos, jauniešos un viņu ģimenēs. Veicināt audzēkņu fizisko attīstību. Pievērst interesi fiziskām aktivitātēm sabiedrībā, kā arī atbalstīt talantīgus jauniešus pilnveidoties sporta meistarībā. Veicināt prasmes strādāt komandā, lai sasniegtu kopīgus mērķus. Pievērst sabiedrības uzmanību veselīgam dzīvesveidam.

Sporta Klubs „Vēsma” uzņem audzēkņus vispārējās fiziskās attīstīnas ar futbola novirzi nodarbībām bērniem vecuma grupā no 4 līdz 18 gadi. Bērni sākotnēji tiek fiziski sagatavoti paaugstinātai slodzei - treniņu nodarbībām futbolā. Katrai vecuma grupai ir paredzēta treniņu programma ar dažādām slodzes pakāpēm. Treniņu procesā ir paredzētas draudzības spēles ar citiem sporta un futbols klubie, kā arī vasaras nometnes ārpus Rīgas.

Kad būsim gatavi spēlēt futbolu, piedalīsimies dažādos futbola turnīros gan Latvijā gan ārpus tās.

Katram bērnam tiek pievērsta individuāla uzmanība, lai mazais futbolists justos droši un vieglāk iejustos jaunā kolektīvā.

Sporta Klubs "Vēsma" atrodas Brīvības gatvē 420-3, Rīgā, tālruņa numurs kontaktiem: 26 817 295

Meklē FaceBook Sporta klubs "Vēsma"

Atlaide tiek piemērota uzrādot 3+ Ģimenes karti.