Norisināsies Karla Friersona solokoncerts Rīgā; ieeja bez maksas

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Muzikāli  izklaidējošais atpūtas klubs 9.Vilnis turpina pārsteigt un iepriecināt! 2016.gada 18. novembrī klubs dāvā saviem apmeklētājiem unikālu iespēju - klātienē baudīt leģendārās grupas   “De   Phazz”   vokāla    - Karla   Friersona  (Karl  Frierson) solokoncertu, turklāt valsts svētku ietvaros ieeja koncertā būs bez maksas!

Karls  Frīrsons  ir  ne  tikai neatkārtojamas balss īpašnieks, leģendārās vācu grupas De Phazz vokāls, bet arī veiksmīga solo projekta dibinātājs. Gada izskaņā klajā nāks mūziķa otrais solo albums “Cooking Up the Soul” un daļu no jaunā mūzikas albuma  skatītājiem būs iespēja noklausīties arī klātienē. Koncerta laikā neizpaliks arī visiem tik iemīļotās dziesmas no Karla pirmā solo albuma, kā piemēram, “Ten Minutes”. Karla mūzikā saklausāmas tādu mūzikas stilu spēles kā soul, latīņu, Trip hops un mazliet pat drum&base. Paralēli savas solo karjeras veidošanai mūziķis joprojām aktīvi muzicē arī ar grupu De Phazz.

Projekts De Phazz ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem Vācijas muzikālajiem projektiem, kura kompozīcijas kļuvušas par lounge un chillout žanra klasiku, kam sekojuši milzum daudz pilnībā izpārdotu koncertu visā pasaulē, ieskaitot Latviju.

Muzikāli izklaidējošā kluba 9.Vilnis durvis apmekētājiem tiks vērtas no plkt.22.00. Ieeja šajā pasākumā bez maksas un no 21 gada vecuma.
Par galdiņu rezervāciju interesēties pa tālruni - 24 55 88 98

Vairāk par pasākumu lasi ŠEIT!